Proven Innovation

Nowa seria wózków BT Reflex

Nowe wózki BT Reflex serii R-E-O zostały wyposażone w zmodernizowaną kabinę operatora z intuicyjnymi elementami sterującymi i interaktywnym ekranem dotykowym, które zapewniają operatowi najwyższy poziom komfortu i ergonomii.

BT Reflex -seria wózków wysokiego składowania

Zobacz nasze nowe wózki BT Reflex serii R-E-O w których zaktualizowaliśmy kabinę kierowcy z myślą o ergonomii kierowcy. Wyznaczamy nowe standardy bezpieczeństwa, ergonomii i efektywności energetycznej - teraz z bateriami litowymi w standardzie.

 

 

Intuicyjna kabina operatora

Dzięki nowo zaprojektowanej, ergonomicznej i intuicyjnej kabinie operatora jego codzienna praca staje się jeszcze łatwiejsza, bezpieczniejsza i wygodniejsza.

 

Zobacz więcej

 

Wyświetlacz interaktywny

Nowy interaktywny ekran dotykowy posiada takie funkcje, jak sterowanie prędkością wózka i wysokością podnoszenia oraz konfiguracja ostrzeżeń przed przeciążeniem, dzięki czemu obsługa ładunków staje się łatwiejsza i bezpieczniejsza.

 

 

Inteligentne źródło zasilania

Oferujemy trzy nowe i inteligentne pakiety zasilania w zależności od rodzaju czynności magazynowych i harmonogramów ładowania (Standard, Intensive, Max). Nasze modułowe rozwiązanie zasilania akumulatorami litowo-jonowymi zapewnia maksymalną elastyczność działania, a jednocześnie jest przyjazne dla środowiska naturalnego.

 

Zobacz więcej

 

 

Korzyści systemu I_Site

Inteligentne wózki widłowe BT Reflex w standardzie zapewniają nowy poziom bezpieczeństwa, produktywności i wydajności. Pojazd może być uruchomiony wyłącznie przez upoważnionego operatora i na stałe połączony z systemem zarządzania flotą I_Site firmy Toyota.

Zobacz więcej

Seria wózków typu Reach Truck

Wózki wysokiego składowania – czysta wydajność

Do prostych zastosowań

  • Wysokość podnoszenia do 8,5 m
  • Udźwig od 1,2 do 1,6 t

Niektóre zastosowania wózków typu Reach Truck wymagają prostego i efektywnego podejścia do projektowania pojazdu. Wózek BT Reflex serii B został opracowany specjalnie do tego typu prac. Jest to łatwy w użyciu i praktyczny pojazd, szczególnie przyjazny dla operatorów, którzy w ciągu normalnego dnia pracy realizują wiele czynności obsługowych.

Zobacz serie produktów do prostych zastosowań

Wysokowydajne wózki wysokiego składowania

Zaprojektowane do podnoszenia ciężkich ładunków na duże wysokości

  • Wysokość podnoszenia do 13 m
  • Udźwig od 1,4 do 2,5 t

Nowe modele wózków BT Reflex serii R zostały zaprojektowane do podnoszenia ciężkich ładunków na duże wysokości. Dzięki doskonałej stabilności i układowi płynnego sterowania, podnoszenie i opuszczanie ładunku odbywa się szybko i bezproblemowo. W tego rodzaju wózkach liczy się wysokość i stabilność pracy. Otwarty przedział operatora, przezroczysty dach oraz konstrukcja masztu zapewniają doskonałą widoczność ładunku

Zobacz nasze wózki typu Reach Truck o wysokiej efektywności

Wózki wysokiego składowania z przechylną kabiną

Zaprojektowane do obsługi ładunków na wysokościach

  • Wysokość podnoszenia do 13 m
  • Udźwig od 1,4 do 2,5 t

W przypadku wózków BT Reflex serii E pochylna kabina, przezroczysty dach oraz konstrukcja masztu zapewniają doskonałą widoczność ładunku. Wózki serii E zostały zaprojektowane w taki sposób, by zredukować dyskomfort operatora odczuwalny przy wielokrotnym wykonywaniu operacji na znacznych wysokościach.

Zobacz nasze wózki typu Reach Truck z przechylną kabiną

Wózki wysokiego składowania do pracy w wąskich korytarzach

Przeznaczone do pracy na ograniczonej przestrzeni

  • Udźwig od 1,2 do 1,6 t
  • Wysokość podnoszenia do 8,5 m

Wózki BT Reflex serii N posiadają wąskie podwozie, dzięki czemu układanie ładunków w stosy lub obsługa regałów typu „drive-in” możliwa jest także w ciasnych przestrzeniach. Co ciekawe, mniejsza szerokość podwozia nie oznacza mniejszego komfortu pracy operatora, który ma do dyspozycji przestronną kabina z w pełni regulowanym fotelem i elementami sterowania.

Zobacz nasze wózki typu Reach Truck do wąskich korytarzy

Wózki wysokiego składowania do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz

Wózki BT Reflex z serii O zapewniają pełną wszechstronność zastosowań

  • Wysokość podnoszenia do 13 m
  • Udźwig od 1,4 do 2,5 t

Dzięki trwałym kołom i wysokiemu prześwitowi, nowe wózki BT Reflex serii O można eksploatować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz magazynu.  Dodatkowo wózki te można doposażyć w liczne elementy chroniące operatora przed wpływem warunków pogodowych. Typowe zastosowania obejmują układanie w stosu na placach, obsługę regałów zewnętrznych i rozładowywanie naczep z zasłoną.

Zobacz nasze wózki typu Reach Truck do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz magazynów

Standard wyposażenia wózków BT Reflex

Dzięki licznym innowacyjnym cechom wózki wysokiego składowania firmy Toyota od ćwierć wieku pozostają wiodącymi produktami w swojej klasie. Unikalna przechylna kabina, układ płynnego podnoszenia i opuszczania ładunków, zasilanie prądem przemiennym czy sterowanie w zakresie 360° to tylko kilka z nich. Bez względu na wybór serii wózków BT Reflex wymienione wyżej udogodnienia, a także wiele innych, standardowo dostępne są w wyposażeniu pojazdu.

Układ płynnego podnoszenia i opuszczania ładunków (Transitional Lift Control)

Opatentowany i unikalny system Transitional Lift Control zapewnia całkowicie płynne, wolne od wstrząsów podnoszenie i opuszczanie, nawet przy maksymalnej prędkości. Daje to operatorowi większą kontrolę nad ładunkiem i poprawia ogólną wydajność.

Koncepcja Totalview

Prosta konstrukcja masztu i wideł w połączeniu z przezroczystym dachem przez cały czas zapewnia operatorowi wyjątkową widoczność ładunku, zwiększając wydajność i bezpieczeństwo. Dodatkowo widły pojazdu można wyposażyć w opcjonalny laser, który wspiera szybszą obsługę palet bez ryzyka uszkodzeń.

Sterowanie w zakresie 360°

Sterowanie w zakresie 360˚ to innowacja, która po raz pierwszy pojawiła się w gamie pojazdów BT. Zmiana kierunku jazdy możliwa jest dzięki ruchowi kierownicy w obie strony bez ograniczeń (bez dochodzenia do pozycji skrajnej), co umożliwia płynne i szybkie manewrowanie. Jest to ogromna zaleta w porównaniu z układem 180°, szczególnie przy układaniu ładunków w stosy i płynnej zmianie alejek.

Zoptymalizowana wydajność wózka

Wózki BT Reflex wyposażone są w pakiet zaawansowanych elektronicznych funkcji bezpieczeństwa, które pozwalają operatorowi korzystać w bezpieczny sposób z pełnych możliwości pojazdu.

Pakiet ten obejmuje: zoptymalizowaną i regulowaną kontrolę jazdy na zakrętach, a także kontrolę prędkości i zasięgu.

Wyczyść wszystko