Dowiedz się, dlaczego farma Rozenhoeve wybrała nasz wózek litowo-jonowy LWI160

Farma mleczarska Rozenhoeve niedawno kupiła elektryczny wózek paletowy BT Levio LWI160 zbudowany na bazie akumulatora litowo-jonowego Toyoty. Dowiedz się wszystkiego na ten temat z przedstawionej poniżej opinii.

Fakty i dane liczbowe

Zasilanie litowo-jonowe w kompaktowej konstrukcji

Firma Eierhandel Rozenhoeve potrzebowała modernizacji, ponieważ jej małe ręczne wózki paletowe nie były już w stanie poradzić sobie z ciężką pracą. Ostatecznie wybrano LWI160, elektryczny wózek paletowy zbudowany na bazie akumulatora litowo-jonowego, który oferuje bardziej kompaktową i lżejszą konstrukcję. „Używam LWI160 każdego dnia, ponieważ jest to kompaktowa maszyna, która jest bardzo łatwa w obsłudze. Idealnie sprawdza się na ciężarówce podczas dostaw do klientów” – mówi Peter Vanderhaegen, właściciel Rozenhoeve.

 

Przejście z napędu ręcznego na elektryczny

„Dostarczamy do coraz większej liczby klientów, więc waga dostarczanych produktów również staje się coraz większa. W poszukiwaniu nowej maszyny zdecydowaliśmy się skorzystać z usług firmy Toyota Material Handling.

Jesteśmy jej klientem już od 16 lat i ze względu na dobrą obsługę ponownie wybraliśmy Toyotę” – mówi Peter. „Podczas poszukiwań tej maszyny otrzymaliśmy solidne wsparcie od przedstawiciela handlowego. Był w stanie szybko odpowiedzieć na wszystkie moje pytania i na tej podstawie zaproponował wózek demonstracyjny (LWI160)” – mówi Peter. W Rozenhoeve nie mieli zamiaru kupowania sprzętu zasilanego akumulatorem litowo-jonowym, ale po okresie próbnym zostali do niego całkowicie przekonani.

Łatwe ładowanie na pokładzie ciężarówki

„Maszyna jest kompaktowa, łatwa w obsłudze i zapewnia dobry widok na widły. Oferuje nam możliwość łatwego okazjonalnego ładowania w trakcie przerw. A jeśli zainstaluje się falownik w cieżarówce, można również ładować akumulator podczas jazdy do klienta. Jest to niezwykle przydatne!”.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej maszyny i z pewnością poleciłbym ją do użytku w branży dystrybucyjnej” – podsumowuje Peter Verhaegen.

Wyczyść wszystko