T-mote - bezprzewodowy system zdalnego sterowania wózkami marki Toyota

Kieruj idąc

Mały, zgrabny, ergonomiczny i przyjazny dla użytkownika pilot.
System T-mote firmy Toyota pozwala zwiększyć wydajność pracy
- nawet o 15% w przypadku magazynów realizujących skomplikowane operacje konfekcjonowania

Dowiedz się więcej>>

Genialne w swej prostocie zdalnie sterowane napędy marki Toyota

Mały, zgrabny, ergonomiczny i przyjazny dla użytkownika pilot T-mote poprawia manualną obsługę materiałów. Jest wyjątkowo przydatny dla osób zajmujących się transportem materiałów między punktami odbioru, które są położone blisko siebie. Poprawia wydajność do 15% w magazynach o dużej gęstości artykułów.

Przed powstaniem napędu T-mote starsze napędy często pokonywały krótkie dystanse (czasami nawet mniej niż jeden metr) pomiędzy miejscami, w których znajdują się materiały przeznaczone do załadowania na wózek magazynowy.Taki sposób pracy nie był wydajny z punktu widzenia poświęcanego czasu i energii. Obciążał również ciało pracownika. T-mote to zmienia - optymalizuje proces załadunku artykułów oraz maksymalizuje produktywność.

Opis działania

Aby korzystać z T-mote, operator wózka loguje się w swoim pojeździe i łaczy go z tym ergonomicznym pilotem o małych rozmiarach. Po kilku sekundach operator może rozpocząć pracę. Przejście z manualnej obsługi wózka do obsługi zdalnej jest bardzo płynne. Wyświetlacz na wózku jasno informuje o statusie wózka: tryb zdalny, tryb manualny, dostosowanie do lewej/prawej krawędzi, przeszkoda na drodze oraz ładowanie. Poruszając się po stronie załadunku artykułów, wózek utrzymuje odpowiednie położenie względem swojego operatora tak, aby ograniczyć potrzebę wsiadania na wózek i zsiadania z niego pomiędzy załadunkiem indywidualnych artykułów. System również wyposażony jest w opcję inteligentnego skanowania otoczenia, co poprawia bezpieczeństwo. Skaner zatrzymuje wózek automatyczne po wykryciu przeszkody na swojej drodze, co zmniejsza prawdopodobieństwo wypadku. Lepsza kontrola działania wózka zmniejsza koszty jego utrzymania i maksymalnie wydłuża żywotność jego najważniejszych komponentów.

Pasuje do naszych wózków magazynowych Toyota Optio.

Obecnie T-mote jest kompatybilny z dwoma modelami wózków: OSE 250 oraz OSE 250P, ale liczba ta się zwiększy. W naszym sklepie z elementami zapasowymi [Toyota Parts Shop] możliwy jest zakup dodatkowych pilotów oraz sprzedawanej osobno stacji dokująco-ładującej. Ilość tych artykułów można dopasować do rozmiaru posiadanej floty, liczby użytkowników i zmiennych potrzeb. Genialne w swej prostocie.

Dostępne w sklepie z częściami

Kup T-mote  >>

Wyczyść wszystko