Finansowanie

Toyota Leasing posiada kompleksową ofertę rozwiązań finansowych pozwalających na zakup urządzeń produkcji Toyota Material Handling. Zapewniają one spokój umysłu, tak byś mógł się w pełni skoncentrować na prowadzeniu swojej podstawowej działalności.

Toyota Leasing 102%

Finansujemy zakup nowych i używanych wózków widłowych (nie starszych niż 6 lat), regałów i pozostałych urządzeń z obszaru logistyki wewnętrznej marki TOYOTA. Bardzo atrakcyjny całkowity koszt leasingu i niska wysokość miesięcznych czynszów leasingowych! Minimum formalności i szybka decyzja leasingowa! Uproszczona procedura przyznania leasingu do kwoty 200 000 pln netto.

  • Suma opłat leasingowych 102 %
  • Ubezpieczenie SGELP lub klienta do negocjacji. W przypadku ubezpieczenia SGELP możliwość rozłożenia na raty
  • Pierwsza wpłata przy procedurze uproszczonej 10%
  • Pierwsza wpłata przy procedurze standardowej od 0%
  • Czas trwania umowy leasingowej do 5 lat 

Dowiedz się więcej
Finansowanie detaliczne

  • Leasing operacyjny i finansowy
  • Rozwiązania pozwalające sfinansować zakup ratalny i wypożyczenie sprzętu
  • Dostępne wraz z pakietem serwisowym Toyoty, naprawami i ubezpieczeniem

Sprzęt, który chcesz użytkować jest kupowany, na podstawie umowy leasingowej, przez Toyota Leasing, zaś następnie jest użyczany Ci w zamian za określoną, miesięczną opłatę. W ramach owej opłaty możemy zaoferować również pakiet serwisowy Toyoty, naprawy oraz ubezpieczenie sprzętu. Po upływie ustalonego okresu użytkowania będziesz mógł wybrać trzy rozwiązania: zakup sprzętu, przedłużenie kontraktu lub zwrot wózka.

Finansowanie detaliczne toyota

Nasze umowy leasingowe zawieramy bezpośrednio z klientem, uwzględniając obowiązujące na lokalnym rynku przepisy dotyczące leasingu operacyjnego i finansowego. Oferujemy takie rozwiązania, jak pełna i częściowa amortyzacja, sprzedaż i wynajem, oraz pełny pakiet leasingowy. Prosimy pamiętać o tym, że gama dostępnych produktów oraz oferowanych usług może różnić się w poszczególnych krajach, oraz że nie wszystkie rodzaje umów są dostępne na poszczególnych rynkach ze względu na obowiązujące w danym kraju przepisy i regulacje lokalne.

Jeśli zdecydujesz się na zakup sprzętu, służymy wsparciem w postaci rozwiązań umożliwiających zakup ratalny i wypożyczenie urządzeń.

Na mocy umowy sprzedaży ratalnej, Toytoa Leasing kupuje sprzęt, który chcesz użytkować i pozwala Ci go eksploatować zaś w zamian za stałą ratę. W odróżnieniu od leasingu, po wygaśnięciu umowy prawo własności do sprzętu automatycznie przechodzi na Ciebie.

Umowy zakupu ratalnego i wypożyczenia mogą być oczywiście oferowane wraz z pakietem serwisowy Toyoty, naprawami oraz ubezpieczeniem sprzętu.

Finansowanie hurtowe

Finansowanie hurtowe

  • Finansowanie stoku i pojazdów demonstracyjnych
  • Rozwiązania leasingowe i kredytowe dotyczące flot wynajmowanych na podstawie umów ramowych

Oczekujesz krótkiego okresu dostawy, chcesz wynająć sprzęt oferowany przez Toyota Material Handling na różne okresy czasu, lub pragniesz go przetestować na swoim terenie przed złożeniem ostatecznego zamówienia? Aby sprostać tym wymaganiom, Toyota Leasing współpracuje z niezależnymi dystrybutorami, którzy oferują rozwiązania finansowe dostosowane do potrzeb lokalnych rynków.

Nasze rozwiązania pozwalające na finansowanie stoku obejmują odnawialną linię kredytową umożliwiającą zakup sprzętu od naszych dealerów, czy to w celu utrzymania odpowiedniego poziomu zapasów, czy też w celach demonstracyjnych. Dzięki nim masz dostęp do odpowiedniego kapitału roboczego. Toyota Leasing oferuje umowy ramowe dotyczące leasingu finansowego lub wypożyczenia sprzętu, dzięki którym możesz sfinansować zakup bądź wypożyczenie sprzętu w elastyczny, dostosowany do indywidualnych potrzeb sposób.

Gama naszych produktów

Gama naszych produktów

Przyjrzyj się pełnej gamie naszych wózków widłowych, w tym w wersjach dostosowanych do wysokiego składowania, wózków paletowych oraz wózków do kompletacji zamówień.

Dowiedz się więcej >

Wypożycz wózek

Wypożycz wózek

Potrzebujesz wózka natychmiast? Na krócej czy na dłużej? Szukasz przystępnego kosztowo rozwiązania? Oferujemy wiele opcji wypożyczenia, dostosowanych do Twoich konkretnych potrzeb.

Dowiedz się więcej >

Kup używany wózek

Kup używany wózek

Pomożemy Ci znaleźć najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb wózek - bez względu na to, czy będzie to nowa, czy też używana maszyna. Popraw wydajność swojej firmy dzięki wysokiej jakości wózkom używanym!

Dowiedz się więcej >

System Produkcyjny Toyoty (TPS)

System Produkcyjny Toyoty (TPS)

W działalności produkcyjnej stosujemy zasadę „lean manufacturing” i pracujemy zgodnie z systemem typu „pull”, co oznacza, że produkujemy tylko to, co zamawiasz.

Dowiedz się więcej >

Wyczyść wszystko