t-mote remote drive solution

Toyota t-mote - rozwiązanie zdalnego sterowania

Wózki do kompletacji zamówień Toyota wyposażone w system zdalnego sterowania t-mote zwiększają wydajność procesu kompletacji zamówień, poprawiają ergonomię zmniejszając zmęczenie operatora oraz przyczyniają się do zapewnienia bezpieczniejszego środowiska pracy.

Większa efektywność za sprawą zdalnego kompletowania zamówień

Wózki do kompletacji zamówień Toyota wyposażone w napęd zdalny t-mote zwiększają ogólną wydajność, przyczyniając się do zapewnienia bezpieczniejszego środowiska pracy. Intensywniejsza kompletacja zamówień oznacza większą oszczędność czasu dzięki półautomatycznym wózkom do kompletacji zamówień. 

t-mote

20% więcej produktywności

Nasza koncepcja napędu zdalnego skraca czas cyklu, zwiększa wydajność kompletacji i zapewnia łatwiejszy przebieg kompletacji. W porównaniu z wózkiem sterowanym ręcznie, stosowanie wózków zdalnych może zapewnić wzrost wydajności nawet o 20% przy identycznych cyklach kompletacji.

Toyota t-mote remote controlled order picking
t-mote

Do 10% mniejszego zużycia energii

Kontrolowane przyspieszenie i prędkość skutkują mniejszym zużyciem kluczowych elementów, wydłużając ich żywotność i obniżając koszty serwisowe. Kontrolowanie zachowania wózka skutkuje również 10% redukcją zużycia energii, co pozwala na uzyskanie oszczędności kosztowych.

Toyota t-mote remote controlled order picking
t-mote

Skupiony operator

Minimalizacja potrzeby wsiadania i wysiadania zmniejsza ryzyko urazów i zmęczenia operatora. Ponadto, operator może w tym samym czasie kompletować towary, wykorzystując do sterowania wózkiem wyłącznie małego pilota z przyciskami obsługiwanymi palcem. 

Toyota t-mote remote controlled order picking
t-mote

Bezpieczniejsze stanowisko pracy

Wózek jest wyposażony w skanery bezpieczeństwa, które wykrywają obiekty o długości do 1 m przed wózkiem i zapewniają samoczynne zatrzymanie się lub korektę trasy w celu wyeliminowania ryzyka kolizji i wypadków. W trybie sterowania zdalnego wózek porusza się z prędkością 4 km/h; zamontowana lampa ostrzegawcza ostrzega osoby postronne o ruchu pojazdu. Maszyny posiadają mały wyświetlacz wskazujący kluczowe parametry lub ostrzeżenia. 

W jaki sposób działa t-mote?

Cykl kompletacji zamówień wiąże się z częstym wsiadaniem i wysiadaniem. Wózki do kompletacji zamówień BT Optio z funkcją napędu zdalnego t-mote pozwalają operatorom na przemieszczanie bez potrzeby wsiadania. Operator może sterować przemieszczaniem się wózka w alejce za pomocą małego pilota obsługiwanego palcem. Pilot z dwoma przyciskami zakładany jest na palec wskazujący. Można go używać na lewej lub prawej ręce, z rękawiczkami lub bez.      

To łatwe i wydajne rozwiązanie pozwala operatorowi iść za lub obok wózka oraz być zawsze gotowym do przeniesienia towaru z regału na transporter ładunkowy w wózku. 

Często zadawane pytania

Szukasz wózka do kompletacji zamówień?

Sprawdź nasz sklep internetowy lub przejrzyj naszą bibliotekę mediów. 

Wózki do kompletacji Biblioteka mediów

Wyczyść wszystko