Wózki specjalne

Jeżeli nie możesz znaleźć interesujących Cię produktów i rozwiązań w naszej standardowej ofercie, możemy zaprojektować dla Ciebie wózek specjalny, spełniający Twoje konkretne oczekiwania.

Możemy spełnić Twoje indywidualne potrzeby związane z prowadzeniem działalności magazynowej

  • Wszędzie tam, gdzie standardowe produkty nie spełniają swojej roli
  • Dla różnorodnych zastosowań
  • Dowolna ilość wózków

Pomimo naszej bogatej oferty wózków widłowych i wyposażenia magazynowego, czasem może okazać się, że w swojej działalności potrzebujesz czegoś zupełnie wyjątkowego. Jesteśmy w stanie wyprodukować wózek idealnie dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb, na podstawie określonej przez Ciebie specyfikacji.

Wózki specjalne w magazynie

Gwarancja jakości

  • Wyprodukowane zgodnie z filozofią TPS
  • Zgodne z regulacjami UE
  • Poddawane nieustannej ocenie

Wszystkie nasze wózki są produkowane zgodnie z filozofią Toyota Production System. Są one poddawane analizom i ocenie w całym procesie projektowania, również z uwzględnieniem opinii oraz informacji zwrotnych przekazywanych przez naszych serwisantów.

 

Dowiedz się więcej o TPS >

Oferujemy kompleksową obsługę

Oferujemy kompleksową obsługę

  • Zapewniamy rozwiązania przystosowane do konkretnych zastosowań
  • Potwierdzamy możliwość wykonania danego zamówienia, jego cenę i czas realizacji
  • Zajmujemy się wszystkimi szczegółami

Cały proces rozpoczynamy od poznania Twoich oczekiwań. Nie tylko zbudujemy dostosowany do indywidualnych potrzeb wózek, lecz również dokładnie go sprawdzimy i przetestujemy, by upewnić się, że dobrze sprawdza się w danych warunkach pracy.

Skontaktuj się z nami
Działalność produkcyjna

Działalność produkcyjna

Jednym z głównych obszarów, w których służymy pomocą, jest działalność produkcyjna. Jesteśmy dumni z tego, że możemy dostarczać Państwu najlepsze rozwiązania przyczyniające się do prowadzenia działalności produkcyjnej w jak najbardziej wydajny i oszczędny sposób.

Dowiedz się więcej >

System Produkcyjny Toyoty (TPS)

System Produkcyjny Toyoty (TPS)

W działalności produkcyjnej stosujemy zasadę „lean manufacturing” i pracujemy zgodnie z systemem typu „pull”, co oznacza, że produkujemy tylko to, co zamawiasz.

Dowiedz się więcej >

Gama naszych produktów

Gama naszych produktów

Przyjrzyj się pełnej gamie naszych wózków widłowych, w tym w wersjach dostosowanych do wysokiego składowania, wózków paletowych oraz wózków do kompletacji zamówień.

Dowiedz się więcej >

Serwisant

Serwis

Nasze programy serwisowe sprawiają, że Twoja firma nigdy nie musi przerywać działalności. Dzięki nim w pełni wykorzystujesz możliwości wózków, bez względu na ich markę, oraz możesz planować pracę z dużą dozą pewności siebie.

Dowiedz się więcej >

Wyczyść wszystko