Autopilot TAE050

Autopilot TAE050 to nowy automatyczny pojazd klasy AGV o małych gabarytach i wielu mocnych stronach, przeznaczony do elastycznego i płynnego transportu mniejszych i lżejszych ładunków takich jak kartony, pojemniki oraz innych materiałów wewnątrz zakładu bez zastosowania klasycznego transportu przenośnikowego. Radzi sobie z praktycznie wszystkimi zadaniami w zakresie transportu - towar dociera do wyznaczonego celu bezpiecznie i bez przeszkód. Warte podkreślenia są przy tym niskie koszty zakupu oraz użytkowania Autopilota TAE050. Nawigacja tym systemem transportowym, który nie wymaga osoby kierującej, odbywa się po trasie wyznaczonej taśmą magnetyczną i znacznikami magnetycznymi wydającymi odpowiednie polecenia. Parametryzację toru jazdy oraz harmonogram komend wyznacza się przy użyciu prostych konfiguracji. Taśmę i znaczniki wystarczy po prostu przykleić na podłodze. Bardziej zaawansowane trasy i operacje można programować za pomocą Excela w dedykowanym prostym oprogramowaniu.

Autopilot TAE050 stanowi innowacyjne rozwiązanie, które zwraca uwagę zarówno swoją elastycznością jak też skalowalnością. Może on pracować w kilku trybach:

  • transport lekkich ładunków (do 140 kg) bezpośrednio na sobie lub na zainstalowanym małym regale półkowym  
  • transport cięższych ładunków na wózku aluminiowym holowanym w sposób tunelowy (do 175 kg) lub tradycyjny na wysięgniku i haku zaczepowym (nawet do 500 kg).

Do wózków transportujących można mocować urządzenia lokalne. Można używać również niestandardowych wózków transportujących.

TAE050 cechuje się prostym sterowaniem. Przyjazny dla użytkownika ekran dotykowy umożliwia dostęp do kluczowych informacji i wybranie zaprogramowanej misji. Opcjonalnie dostępna jest wersja zdalnego sterowania na podczerwień. Możliwa jest również bardziej zaawansowana integracja z wybranymi elementami infrastruktury.  

Oczywiście TAE050 jak każdy Autopilot wyposażony jest w najnowszej generacji system bezpieczeństwa gwarantujący płynną i bezkolizyjną pracę. Dzięki temu może być stosowany w obszarach pracy mieszanej (obecność ludzi i innych pojazdów).

Finansowanie wózków

Finansowanie wózków

Nasza kompleksowa oferta rozwiązań finansowych zapewnia spokój umysłu, tak byś mógł się w pełni skoncentrować na prowadzeniu swojej podstawowej działalności.

Dowiedz się więcej >

Radioshuttle in a specialised racking

BT Radioshuttle

Jesteś zainteresowany naszymi półautomatycznymi transporterami ładunków? Szybki transporter przemieszczający ładunki w specjalnych regałach, sterowany zdalnie przez operatora.

Dowiedz się więcej >

Wózki automatyczne

Wózki automatyczne

Wiele firm korzysta z rozwiązań umożliwiających automatyzację procesów transportowych. Oferowana przez nas gama zautomatyzowanych wózków i transporterów wykorzystuje zaawansowane, elastyczne technologie przyczyniające się do wzrostu poziomu wydajności kosztowej i energetycznej operacji transportowych.

Dowiedz się więcej >

Toyota Service Concept

Toyota Service Concept

Poprzez Toyota Service Concept - ustrukturyzowane podejście optymalizacji naszych usług - wyrażamy naszą pasję dotyczącą serwisu.

Dowiedz się więcej >

Wyczyść wszystko