RadioShuttle

Radioshuttle jest zdalnie sterowanym wózkiem wahadłowym (platformą jezdną) napędzanym za pomocą baterii elektrycznych, przeznaczonym do stosowania w magazynach kanałowych. Nadaje się do zastosowania z wszelkiego rodzaju paletami. Platforma RadioShuttle przenoszona jest z jednego kanału magazynowego do drugiego za pomocą wózka widłowego, a sterowana za pomocą urządzenia radiowego, co umożliwia samodzielne przemieszczanie towaru przez kanał. Proces załadunku i rozładunku palet następuje za pomocą wózka widłowego. System kompaktowego magazynowania Radioshuttle stanowi alternatywę dla regałów wjezdnych, regał typu push-back czy regałów paletowych przepływowych. Może być wykorzystywany zarówno do magazynowania zgodnie z zasadą FIFO (first-in-first-out), jak i LIFO (last-in-first-out), a w razie potrzeby może być wykorzystywany w systemach mieszanych. Nadaje się do zastosowania we wszystkich branżach, również w tak specyficznych jak obszary głębokiego zamrażania. Radioshuttle może transportować palety o wadze do 1800 kg. Wózki wahadłowe Radioshuttle są zaprojektowane i wykonane z uwzględnieniem wszelkich zasad i wymogów związanych z bezpieczeństwem poprzez zastosowanie najnowszych optoelektronicznych technologii bezpieczeństwa.

Jest idealnym wyborem, jeżeli chcemy:

  • optymalnie wykorzystać pojemność składowania w magazynie blokowym
  • składować towary o zmieniającej się wadze
  • składować różne rodzaje palet na jednym regale
  • składować towary w delikatny sposób
Finansowanie wózków

Finansowanie wózków

Nasza kompleksowa oferta rozwiązań finansowych zapewnia spokój umysłu, tak byś mógł się w pełni skoncentrować na prowadzeniu swojej podstawowej działalności.

Dowiedz się więcej >

Radioshuttle in a specialised racking

BT Radioshuttle

Jesteś zainteresowany naszymi półautomatycznymi transporterami ładunków? Szybki transporter przemieszczający ładunki w specjalnych regałach, sterowany zdalnie przez operatora.

Dowiedz się więcej >

Wózki automatyczne

Wózki automatyczne

Wiele firm korzysta z rozwiązań umożliwiających automatyzację procesów transportowych. Oferowana przez nas gama zautomatyzowanych wózków i transporterów wykorzystuje zaawansowane, elastyczne technologie przyczyniające się do wzrostu poziomu wydajności kosztowej i energetycznej operacji transportowych.

Dowiedz się więcej >

System Produkcyjny Toyoty (TPS)

System Produkcyjny Toyoty (TPS)

W działalności produkcyjnej stosujemy zasadę „lean manufacturing” i pracujemy zgodnie z systemem typu „pull”, co oznacza, że produkujemy tylko to, co zamawiasz.

Dowiedz się więcej >

Wyczyść wszystko