Toyota Traigo80 załadunek pociągu

Toyota wprowadza na rynek nowy elektryczny wózek widłowy Traigo80

Toyota Material Handling prezentuje całkowicie nową Toyotę Traigo80 6 do 8 ton na targach CeMAT w Hanowerze w Niemczech. Ten wytrzymały 80-woltowy wózek z przeciwwagą wyróżnia się trwałością, manewrowością i wydajnością. Prawdziwie wszechstronna maszyna, która ciężko pracuje w ciszy: z całą mocą, całkowicie elektryczna, jak cała Toyota.

"Uważamy, że opracowaliśmy wiodącą w swojej klasie, wytrzymałą ciężarówkę 80-woltową jako prawdziwą alternatywę dla wózków z przeciwwagą napędzanych silnikami spalinowymi" - mówi Craig Walby, dyrektor ds. Zarządzania produktami w Toyota Material Handling Europe. "Dzięki zastosowaniu technologii akumulatorów, wysokiej wydajności energetycznej, pełnej kabiny pływającej i dostępności I_Site, Traigo80 jest silnym członkiem rodziny Traigo." Nowa gama Traigo80 zastępuje obecną gamę Traigo HT, w skłąd której wchodzą 6, 7 i 8-tonowe modele, z których ten ostatni jest teraz dostępny również w wersji z 900 mm masztem.

Kontakt z mediami

Toyota Material Handling Polska
Marcin Mańka, Marketing Manager
+48 22 753 20 00

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI >

Nowy elektryczny wózek widłowy Toyota Traigo80

Z całą mocą

Mocne silniki zapewniają dużą zdolność do podnoszenia i wysoką prędkość jazdy, dzięki czemu wózek jest odpowiedni do wymagających zastosowań, zwykle zarezerwowanych dla wózków widłowych z napędem spalinowym. Wózek może również manewrować w niewielkich przestrzeniach, na przykład w obszarach produkcyjnych lub magazynowych, dzięki tylnemu ostremu kątowi skrętu. Dobrze rozplanowana deska rozdzielcza pozwala kierowcy pracować intuicyjnie, kabina niweluje wibracje i hałas dzięki pełnemu przeprojekowaniu przedziału kierowcy. Bezpieczeństwo kierowcy zwiększa widoczność we wszystkich kierunkach, a także system Toyota SAS ora Active Stability, który zwiększa również wydajność.

Całkowicie elektryczne

Nowe modele 80-woltowe wyposażone są w elektryczne wspomaganie kierownicy, które zapewnia mniejsze zużycie energii. Dajemy klientom możliwość wybór technologii akumulatorów dostosowanej do ich potrzeb. Aby zapewnić płynną wymianę baterii, wózek jest zaprojektowany wokół otwartej obudowy, aby ułatwić dostęp do akumulatorów.

Cała Toyota

Te solidne elementy ciężarówki są w pełni chronione, co gwarantuje niezawodną pracę na zewnątrz w warunkach mokrych lub zapylonych. Niemniej jednak, główne komponenty są łatwo dostępne przez pokrywę w przeciwwadze dla zapewnienia łątwej konserwacji. Dzięki całkowicie zamkniętej stalowej kabinie, kierowca jest również chroniony i może pracować w każdych warunkach pogodowych.

Zarządzanie flotą Toyota I_Site

Zarządzanie flotą Toyota I_Site

I_Site łączy Twoją flotę, zbiera dane i zapewnia ogląd bieżącej sytuacji oraz podpowiada, jak optymalizować pracę.

Dowiedz się więcej >

Elektryczne wózki widłowe z przeciwwagą

Elektryczne wózki widłowe z przeciwwagą

Trwałe elektryczne wózki widłowe z przeciwwagą są odpowiednie do szerokiego zakresu prac prowadzonych wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Dowiedz się więcej >

Aktywny Układ Stabilizacji (SAS)

Aktywny Układ Stabilizacji (SAS)

Owo innowacyjne rozwiązanie zdecydowanie podnosi poziom bezpieczeństwa pracy oraz przyczynia się do zmniejszenia poziomu zmęczenia kierowcy i ogólnych kosztów eksploatacji. Dynamiczny układ wykrywa wszelkie oznaki niestabilności wózka i automatycznie podejmuje odpowiednie działania korygujące.

Dowiedz się więcej >

Unikalna gama produktów z akumulatorami litowo-jonowymi

Unikalna gama produktów z akumulatorami litowo-jonowymi

Akumulatory litowo-jonowe są o 30% wydajniejsze niż ich kwasowo-ołowiowe odpowiedniki, co znacząco obniża emisję CO2

Dowiedz się więcej >

Wyczyść wszystko