Sprzedaż detaliczna i działalność magazynowa

Oferowane przez nas wózki i rozwiązania są stosowane niemal w każdej branży oraz we wszystkich warunkach pracy. Sprzedaż detaliczna oraz działalność magazynowa to branże, w których liczy się szybkość i wydajność. Nasza misja polega na wspomaganiu przedsiębiorców w minimalizowaniu liczby operacji transportowych oraz jak najszybszej realizacji całego procesu - od przyjęcia towarów, aż po dostarczenie ich do punktu odbioru.

Dostępne rozwiązania

Two men driving BT Reflex

Wózki wysokiego składowania - zaprojektowane do wydajnej pracy na wysokościach

 • Nasze wózki wysokiego składowania są liderami w swojej klasie
 • Najwyższy dostępny na rynku poziom widoczności i ergonomii
 • Wysokość podnoszenia do 13 m

Modele BT Reflex oferują najlepsze dostępne na rynku parametry robocze i są w stanie szybko i płynnie podnieść ładunki nawet na wysokość 13 metrów. Innowacyjna konstrukcja masztu oraz przeźroczysty dach zapewniają doskonałą widoczność i wydajność podczas pracy na wysokości. Udźwig przy dużej wysokości również należy do najlepszych z dostępnych na rynku, co jeszcze bardziej zwiększa elastyczność wykonywania wszelkich operacji.

 

Zapoznaj się z pełną gamą produktów >

Najlepsze w swojej klasie wózki do kompletowania zamówień - ręczne i półautomatyczne

Najlepsze w swojej klasie wózki do kompletowania zamówień - ręczne i półautomatyczne

 • Widły o długości do 3,5 m
 • Wózki do kompletacji przeznaczone do pracy na niskich i wysokich poziomach
 • Dostępne w wersji ze zdalnym sterowaniem

Gama wózków do kompletacji BT Optio została zaprojektowana pod kątem jak najwydajniejszej kompletacji zamówień, bez względu na poziom pracy - od podłogi aż po wysokość 12 metrów. Wózki te zaprojektowano tak, by zapewnić operatorowi możliwie najwyższy poziom komfortu. Może on łatwo wchodzić na urządzenie i schodzić z niego, nawet w ciasnych przestrzeniach. Wózki do kompletacji przeznaczone do pracy na niskich poziomach są dostępne również w zwiększającej ich wydajność wersji ze zdalnym sterowaniem.

 

Dowiedz się więcej o wózkach do kompletacji zamówień >

System zarzadzania flotą I_Site

System zarzadzania flotą I_Site zapewnia pełną kontrolę nad całą Twoją działalnością

 • Maksymalizacja wydajności floty
 • Podniesienie poziomu bezpieczeństwa pracy
 • Nadzoruje obecnie ponad 40.000 urządzeń

Każdy przedsiębiorca stoi przed ogromnym wyzwaniem: musi zapewnić bezproblemowy i bezpieczny przebieg procesów. Od operatorów wymaga się przeprowadzenia przed uruchomieniem wózka jego kontroli. Istnieje też możliwość poinformowania właściciela o wszelkich wykrytych nieprawidłowościach. Poznaj korzyści wynikające ze stosowania nagrodzonego licznymi wyróżnieniami systemu I_Site.

Tak działa I_Site! >

Pełny pakiet serwisowy minimalizujący przestoje

Pełny pakiet serwisowy minimalizujący przestoje

 • Przypisany do każdego zakładu inżynier
 • Posiada kompetencje pozwalające na serwisowanie całej Twojej floty
 • Koncepcja serwisowa zgodna z zasadami TPS

Redukuj przestoje oraz ograniczaj ryzyko i koszty przy jednoczesnej poprawie bezpieczeństwa - a wszystko po to, byś mógł koncentrować się na podstawowej działalności. Ponieważ satysfakcja klientów liczy się dla nas najbardziej, możemy dopasować program serwisowy do Twoich konkretnych wymagań. Jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze, kiedy nas potrzebujesz.

 

Dowiedz się więcej o programach serwisowych oferowanych przez Toyotę >

Finansowanie wózków

Finansowanie wózków

Nasza kompleksowa oferta rozwiązań finansowych zapewnia spokój umysłu, tak byś mógł się w pełni skoncentrować na prowadzeniu swojej podstawowej działalności.

Dowiedz się więcej >

Gama naszych produktów

Gama naszych produktów

Przyjrzyj się pełnej gamie naszych wózków widłowych, w tym w wersjach dostosowanych do wysokiego składowania, wózków paletowych oraz wózków do kompletacji zamówień.

Dowiedz się więcej >

Wypożycz wózek

Wypożycz wózek

Potrzebujesz wózka natychmiast? Na krócej czy na dłużej? Szukasz przystępnego kosztowo rozwiązania? Oferujemy wiele opcji wypożyczenia, dostosowanych do Twoich konkretnych potrzeb.

Dowiedz się więcej >

System Produkcyjny Toyoty (TPS)

System Produkcyjny Toyoty (TPS)

W działalności produkcyjnej stosujemy zasadę „lean manufacturing” i pracujemy zgodnie z systemem typu „pull”, co oznacza, że produkujemy tylko to, co zamawiasz.

Dowiedz się więcej >

Wyczyść wszystko