Rozwiązania firmy Toyota wykorzystujące akumulatory litowo-jonowe

WŁASNE AKUMULATORY LITOWO-JONOWE

W pełni zintegrowane i montowane przez firmę Toyota

Rozwiązania firmy Toyota wykorzystujące akumulatory litowo-jonowe

Obecnie w całym asortymencie oferujemy w pełni zintegrowane akumulatory litowo-jonowe, montowane we własnym zakresie zgodnie z najwyższymi standardami Toyota TPS.

Jako część najnowszych innowacji, oferujemy obecnie kompletne rozwiązanie firmy Toyota z zakresu zasilania w postaci naszych akumulatorów litowo-jonowych. Są one w pełni zintegrowane z wózkiem, oferują dodatkowe korzyści i oszczędności energii w produktach z całej gamy. Tysiące naszych wózków działających na akumulatorach litowo-jonowych w Europie sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczny i wysokiej jakości sposób zasilania Państwa urządzeń do obsługi i podawania materiałów

Zastosowanie akumulatora litowo-jonowego ma wiele zalet:

  • Ponad 3 razy większa żywotność w porównaniu do akumulatorów kwasowo-ołowiowych
  • 30% bardziej energooszczędne akumulatory
  • Brak konieczności uzupełniania lub jakiejkolwiek konserwacji akumulatora
  • Brak gazowania akumulatora oznacza, że klient może go ładować w dowolnym miejscu i czasie
  • 7 lat gwarancji
  • Zwiększone bezpieczeństwo dzięki unikalnej wtyczce do ładowania firmy Toyota
  • Brak konieczności wymiany baterii i brak stanowisk ładowania akumulatorów, co zapewnia dalsze oszczędności i zwiększa bezpieczeństwo

Nasi klienci, od 2014 roku, używają tej sprawdzonej technologii w wielu zastosowaniach, maksymalizując czas pracy oraz produktywność swoich działań.

Dzięki praktycznemu wykorzystaniu kompetencji grupy Toyota, akumulatory litowo-jonowe zapewniają konfigurację modułową. Oznacza to, że klienci mogą uzyskać odpowiednią wielkość baterii zgodną z ich potrzebami. Dzięki niewielu częściom konfiguracja modułowa zapewnia również elastyczność po sprzedaży, co gwarantuje maksymalny czas pracy bez przestojów. Niezależnie od skali działalności, autorskie rozwiązanie zapewnia szybki zwrot, co sprawia, że jest odpowiednie do wszystkich typów zastosowań zarówno tych o niskiej, jak i wysokiej intensywności. Dzięki przedłużonej, nieograniczonej 7-letniej gwarancji klienci zyskują pewność.

Gama naszych produktów

Gama naszych produktów

Przyjrzyj się pełnej gamie naszych wózków widłowych, w tym w wersjach dostosowanych do wysokiego składowania, wózków paletowych oraz wózków do kompletacji zamówień.

Dowiedz się więcej >

Unikalna gama produktów z akumulatorami litowo-jonowymi

Unikalna gama produktów z akumulatorami litowo-jonowymi

Akumulatory litowo-jonowe są o 30% wydajniejsze niż ich kwasowo-ołowiowe odpowiedniki, co znacząco obniża emisję CO2

Dowiedz się więcej >

Wózki automatyczne

Wózki automatyczne

Wiele firm korzysta z rozwiązań umożliwiających automatyzację procesów transportowych. Oferowana przez nas gama zautomatyzowanych wózków i transporterów wykorzystuje zaawansowane, elastyczne technologie przyczyniające się do wzrostu poziomu wydajności kosztowej i energetycznej operacji transportowych.

Dowiedz się więcej >

System Produkcyjny Toyoty (TPS)

System Produkcyjny Toyoty (TPS)

W działalności produkcyjnej stosujemy zasadę „lean manufacturing” i pracujemy zgodnie z systemem typu „pull”, co oznacza, że produkujemy tylko to, co zamawiasz.

Dowiedz się więcej >

Wyczyść wszystko