Rozwiązania sieciowe zapewniające Ci kontrolę nad kosztami

Połączenie inteligentnych wózków z I_Site ułatwia kontrolowanie kosztów, niezależnie od tego, czy są one związane bezpośrednio z pojazdami, czy też z całą działalnością zakładu.

Zapobiegaj nadmiernemu wykorzystaniu wózków

Skorzystaj z funkcji zakontraktowanego wykorzystania w aplikacji I_Site, aby uzyskać wgląd w porównanie zakontraktowanych godzin pracy z faktycznie przepracowanymi godzinami. W ten sposób możesz zapobiegać generującemu niepotrzebne dodatkowe koszty nadmiernemu wykorzystywaniu wózków.

Obniż swoje koszty eksploatacyjne

Dzięki śledzeniu wykorzystania połączonej floty inteligentnych wózków, możesz łatwo określić idealną wielkość floty, a także usprawnić wymagania odnośnie procesów, sprzętowe i dotyczące konserwacji. W ten sposób I_Site pomaga w podejmowaniu w razie potrzeby działań, obniżając zarówno koszty eksploatacyjne jak i serwisowe.

Ponieważ aplikacja I_Site jest wyposażona w szereg funkcji związanych z bezpieczeństwem, będziesz dysponować środkami do minimalizacji kosztów wynikających z wypadków i uszkodzeń. Ponadto, wyprzedzając wypadki, będziesz również w stanie obniżyć koszty ubezpieczenia.

Mniejsza liczba interwencji technicznych

Dzięki stałemu monitorowaniu Twoich połączonych z siecią wózków będziesz wiedział, kiedy niezbędne będzie wdrożenie działań zapobiegawczych. Jeśli wózek widłowy będzie miał problem serwisowy, można go będzie natychmiast zgłosić za pomocą aplikacji I_Site, a serwisant Toyoty szybko dokona naprawy. Podsumowując, skorzystasz na mniejszej liczbie wizyt serwisantów, minimalizacji przestojów, a co za tym idzie, obniżce kosztów.

Pakiet najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb: I_Site My Fleet

Wróć do strony I_Site >>

Więcej informacji na temat centralnego magazynu VELUX

Jako największy na świecie producent okien dachowych, VELUX tworzy lepsze środowisko i poprawia jakość życia pod dachem. Pomaga mu w tym system zarządzania flotą I_Site. 

Velux case study >

Dzięki I_Site Danske Fragtmænd poprawia swoją produktywność i bezpieczeństwo

Terminal Danske Fragtmaend w Taulov wprowadził do użytku narzędzie do zarządzania flotą I_Site, które zapewnia pełen wgląd w pracę używanych w terminalu 42 wózków.

Danske Fragtmaend case study >

Toyota zapewnia firmie Natures Menu system z regałami wjezdnymi dla jej mroźni

Natures Menu otrzymało kompletne rozwiązanie logistyczne oferowane przez Toyotę do przechowywania surowej mrożonej karmy dla zwierząt domowych. Regały wjezdne w ich mroźni mogą pomieścić prawie 1000 palet.

Natures Menu case study >

Firma Ecochem stawia na system regałów i wózków wahadłowych

W swojej nowej fabryce w Willebroek firma Ecochem International produkuje dodatki zmniejszające palność oparte na przyjaznych dla środowiska środkach chemicznych. Ecochem wybrała nie tylko wózki widłowe Toyota, ale także nasz system regałów i wózków wahadłowych.

Ecochem case study>

Wyczyść wszystko