Bądź na bieżąco z zarządzaniem ryzykiem i bezpieczeństwem

Korzystaj z inteligentnych funkcji łączności w aplikacji I_Site, aby kontrolować dostęp do sprzętu, unikać kosztownych uszkodzeń i usprawnić proaktywne zarządzanie ryzykiem.

Zarządzanie prędkością wózków

Gdy dochodzi do kolizji, często kluczowym czynnikiem jest prędkość. Zapobiegaj zagrożeniom i niebezpiecznym sytuacjom w magazynie, używając I_Site do kontrolowania prędkości pracy wózków.

 

Monitorowanie wstrząsów obniża koszty

Kolizja może nie tylko spowodować obrażenia u operatorów wózków i pracowników magazynu, lecz także spowodować uszkodzenie samych inteligentnych wózków widłowych, innego sprzętu, regałów magazynowych i towarów. Dzięki wyposażeniu swoich inteligentnych wózków w czujniki wstrząsów otrzymujesz pełen wgląd w liczbę zarejestrowanych kolizji, momentu ich wystąpienia, prędkości, przy jakich do nich doszło i ostatecznie – ich przyczyn. W ten sposób możesz określić podstawową przyczynę problemu i zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości. Możesz upewnić się, że bezpośrednio po kolizji wózek zwolni do prędkości pełzania i nie będzie działać z pełną wydajnością, dopóki nie zostanie sprawdzony i zresetowany przez upoważnioną do tego osobę. Jeśli incydent jest poważniejszy, możesz całkowicie zablokować wózek.

  

Wyprzedzanie wydarzeń dzięki kontroli przed rozpoczęciem pracy i procedurze bezpieczeństwa

I_Site ułatwia śledzenie, którzy operatorzy mogą prowadzić określone typy wózków widłowych. Aby dalej zapobiegać wypadkom i upewnić się, że Twoje inteligentne i. połączone z siecią wózki są w idealnym stanie, aplikacja I_Site może również poprosić upoważnionych pracowników o przeprowadzenie przed uruchomieniem wózka kontroli przed rozpoczęciem pracy i procedury bezpieczeństwa.

 

Zdalne sterowanie – skuteczne monitorowanie z dowolnego miejsca

Monitorowanie wielu lokalizacji, zwłaszcza na odległość, nie zawsze jest proste. Bez względu na to, gdzie jesteś, musisz zachować kontrolę i mieć pewność, że możesz zająć się każdym problemem tak szybko, jak to tylko możliwe. Dzięki aplikacji mobilnej I_Site możesz w dowolnym momencie dowiedzieć, co się dzieje, niezależnie od tego, gdzie jesteś, a w razie potrzeby masz możliwość podjęcia odpowiednich działań.

Powrót do strony I_Site >>

Więcej informacji na temat centralnego magazynu VELUX

Jako największy na świecie producent okien dachowych, VELUX tworzy lepsze środowisko i poprawia jakość życia pod dachem. Pomaga mu w tym system zarządzania flotą I_Site. 

Velux case study >

Dzięki I_Site Danske Fragtmænd poprawia swoją produktywność i bezpieczeństwo

Terminal Danske Fragtmaend w Taulov wprowadził do użytku narzędzie do zarządzania flotą I_Site, które zapewnia pełen wgląd w pracę używanych w terminalu 42 wózków.

Danske Fragtmaend case study >

Toyota zapewnia firmie Natures Menu system z regałami wjezdnymi dla jej mroźni

Natures Menu otrzymało kompletne rozwiązanie logistyczne oferowane przez Toyotę do przechowywania surowej mrożonej karmy dla zwierząt domowych. Regały wjezdne w ich mroźni mogą pomieścić prawie 1000 palet.

Natures Menu case study >

Firma Ecochem stawia na system regałów i wózków wahadłowych

W swojej nowej fabryce w Willebroek firma Ecochem International produkuje dodatki zmniejszające palność oparte na przyjaznych dla środowiska środkach chemicznych. Ecochem wybrała nie tylko wózki widłowe Toyota, ale także nasz system regałów i wózków wahadłowych.

Ecochem case study>

Wyczyść wszystko