Jesteśmy specjalistami od Twojej branży

Oferowane przez nas wózki i rozwiązania są stosowane niemal w każdej branży oraz we wszystkich warunkach pracy. Staramy się poznać Twoje indywidualne potrzeby, by móc zaoferować jeszcze wyższy poziom jakości i niezawodności, oraz by dostosować nasze rozwiązania do Twoich konkretnych wymagań.

Idealne rozwiązanie dla każdego zastosowania

Wykonanie antykorozyjne dla gospodarstw rybackich

Wykonanie antykorozyjne dla gospodarstw rybackich

 • Parametry dostosowane do warunków panujących w gospodarstwach rybackich
 • Wysoki stopień zabezpieczenia komponentów
 • Wysoki poziom trwałości

Oferujemy wózki, które są doskonale zabezpieczone przed działaniem czynników pogodowych oraz korozji. Są one przystosowane do pracy nawet w najtrudniejszych warunkach. Tego rodzaju modele, takie jak Traigo 48, idealnie nadają się do eksploatacji w słonym, wysoce korozyjnym środowisku.

Produkcja żywności

Produkcja żywności

 • Higieniczne
 • Łatwe w serwisowaniu
 • Szeroka gama wózków w wykonaniu inox

Branżom, w których duży nacisk kładzie się na higienę (takim jak sektor spożywczy) oferujemy łatwo poddające się czyszczeniu wózki w wykonaniu inox. Ponadto, dzięki naszym wózkom półautomatycznym możliwe jest ograniczenie ilości personelu zaangażowanego w proces produkcji żywności, co pozwala na osiągnięcie jeszcze wyższego standardu higieny.

 

Dowiedz się więcej o wózkach półautomatycznych >

Traigo 80 w branży napojów

Branża napojów

 • Ładowność do 5 ton, na wysokość do 600 mm
 • Wysoka prędkość jazdy i podnoszenia
 • Oszczędność energii

Firmom, w których przenoszonych jest wiele ciężkich palet, oferujemy modele o długim czasie działania. Idealnie nadają się one do transportu napojów. Tego rodzaju wózki, takie jak Traigo 80, mogą być eksploatowane zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.

 

Zapoznaj się z pełną gamą produktów >

Drukowanie i pakowanie ręczny wózek paletowy

Drukowanie i pakowanie

 • Łatwe w eksploatacji
 • Kompaktowe
 • Wszechstronne

Wyposażone w praktyczną platformę roboczą, modele Highlifter nadają się do przenoszenia lekkich ładunków. Ponadto, dzięki wysokiej manewrowości, nasze kompaktowe, elektryczne wózki paletowe, takie jak LWE130 oraz HWE100, doskonale nadają się do pracy w drukarniach.

Dowiedz się więcej o elektrycznych wózkach paletowych >

Chłodnie

Chłodnie

Szeroka gama produktów

Do -10°C

Do -30°C

Oferujemy pełna gamę produktów przeznaczonych do pracy w chłodniach - dzięki temu wspieramy także klientów prowadzących działalność w branży produkcji żywności i handlu detalicznego. Od ręcznych wózków paletowych, po bardzo wąskie wózki korytarzowe, zautomatyzowane rozwiązania magazynowe oraz regały: dzięki naszej szerokiej gamie produktów zaprojektowanych pod kątem pracy w niskich temperaturach, jesteśmy ekspertami od tak specyficznych zastosowań. Nasze wózki mogą być również wyposażane w ogrzewane kabiny, które zapewniają operatorom wysoki komfort pracy i umożliwiają wygodną eksploatację w temperaturach poniżej -10°C.

Wózki chronione przed wybuchem

Wózki chronione przed wybuchem

 • Zgodne z ATEX
 • Do niemal wszystkich pojazdów elektrycznych i z silnikiem diesla
 • W celu wyeliminowania ryzyka eksplozji

We współpracy z naszym partnerem Pyroban oferujemy szeroki zakres wózków chroniących przed wybuchem. Uzyskujemy to, usuwając źródło zapłonu, jednocześnie utrzymując oryginalną ergonomię i wydajność wózka.

Finansowanie wózków

Finansowanie wózków

Nasza kompleksowa oferta rozwiązań finansowych zapewnia spokój umysłu, tak byś mógł się w pełni skoncentrować na prowadzeniu swojej podstawowej działalności.

Dowiedz się więcej >

System Produkcyjny Toyoty (TPS)

System Produkcyjny Toyoty (TPS)

W działalności produkcyjnej stosujemy zasadę „lean manufacturing” i pracujemy zgodnie z systemem typu „pull”, co oznacza, że produkujemy tylko to, co zamawiasz.

Dowiedz się więcej >

Gama naszych produktów

Gama naszych produktów

Przyjrzyj się pełnej gamie naszych wózków widłowych, w tym w wersjach dostosowanych do wysokiego składowania, wózków paletowych oraz wózków do kompletacji zamówień.

Dowiedz się więcej >

Serwisant

Serwis

Nasze programy serwisowe sprawiają, że Twoja firma nigdy nie musi przerywać działalności. Dzięki nim w pełni wykorzystujesz możliwości wózków, bez względu na ich markę, oraz możesz planować pracę z dużą dozą pewności siebie.

Dowiedz się więcej >

Wyczyść wszystko