Mniejsze firmy

Oferowane przez nas wózki i rozwiązania są stosowane niemal w każdej branży oraz we wszystkich warunkach pracy. Jesteśmy dumni z tego, że z naszych usług korzystają również mniejsze firmy. Możemy zagwarantować odpowiednią niezawodność naszych maszyn oraz nieustanną gotowość do pomocy. Zawsze będziemy blisko Ciebie, tak byś mógł znaleźć nas, kiedy tylko będziemy niezbędni.

Dostępne rozwiązania

Służymy pomocą zawsze, kiedy nas potrzebujesz

Służymy pomocą zawsze, kiedy nas potrzebujesz

 • Jesteśmy blisko Ciebie
 • Oferujemy niezawodne produkty i rozwiązania
 • Rozumiemy Twoje potrzeby

Spółka Toyota Industries była początkowo firmą rodzinną - jesteśmy zatem dumni z tego, że możemy pomagać mniejszym przedsiębiorstwom w osiąganiu ich celów. Nasze wzajemne relacje mogą mieć charakter bezpośredni, lub możemy kontaktować się za pomocą sieci dealerskiej, stosownie do Twoich preferencji.

Skontaktuj się z nami
Finansowanie zgodne z Twoimi oczekiwaniami

Finansowanie zgodne z Twoimi oczekiwaniami

 • Wypożycz, kup lub sfinansuj zakup sprzętu
 • Elastyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania
 • Brak pośrednictwa stron trzecich

Jesteśmy świadomi tego, że każda współczesna firma funkcjonuje w wyjątkowych dla siebie okolicznościach. Dlatego staramy się zawsze zaoferować Ci takie rozwiązania, które są najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb. Bez względu na to, jaką decyzję podejmiesz, zawsze będziesz miał do czynienia z godnym zaufania partnerem, niezawodnym sprzętem oraz uczciwą ofertą finansową i serwisową. Bez żadnych niespodzianek - tak, abyś mógł skoncentrować się w pełni na prowadzeniu własnej działalności.

 

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach finansowych >

Wypożycz wózek wtedy, kiedy go potrzebujesz

Wypożycz wózek wtedy, kiedy go potrzebujesz

 • Wydajne kosztowo rozwiązania
 • Maszyny gotowe do natychmiastowej pracy
 • Zawsze blisko Ciebie

Wybierz dowolny model z naszej gamy - możesz go wypożyczyć na okres od 1 dnia do 7 lat. Takie rozwiązanie pozwala poradzić sobie z sezonowym nawałem pracy, kiedy potrzebujesz dodatkowej maszyny. Możesz też zawrzeć umowę na dłuższy okres, w zależności od własnych preferencji.

 

Dowiedz się więcej o wypożyczaniu wózków >

Kup używany wózek Toyota z certyfikatem

Kup używany wózek Toyota z certyfikatem

 • Szeroki wybór możliwości
 • Pełne remonty przeprowadzane w naszych zakładach
 • Jakość Toyoty, po bardzo konkurencyjnej cenie

Jeśli poszukujesz niedrogiego rozwiązania, lub jeśli potrzebujesz dodatkowego wózka natychmiast, skorzystaj z naszego programu Certyfikowanych Wózków Używanych. Wszystkie nasze wózki używane zostały wyprodukowane zgodnie z filozofią Toyota Production System, oraz są serwisowane przez naszych własnych techników, z wykorzystaniem wyłącznie oryginalnych części zamiennych Toyoty.

 

Szukasz używanego wózka? >

Zaufaj klasycznemu, legendarnemu wózkowi paletowemu

Zaufaj klasycznemu, legendarnemu wózkowi paletowemu

 • 99-letnia gwarancja na ramę
 • Wyprodukowany w Szwecji
 • Trwałość wyższa nawet o 6 razy w porównaniu z innymi markami

Model BT Lifter jest naszym standardowym wózkiem paletowym, który idealnie nadaje się do codziennego użytku wewnątrz hal i zakładów. Sprawdzi się wyśmienicie przy załadunku, rozładunku oraz kompletowaniu zamówień. Posiada dożywotnią gwarancję - dzięki niemu przenoszenie towarów będzie bezpieczne i wydajne.

 

Zapoznaj się z pełną gamą produktów >

Niezawodne i wydajne wózki widłowe z przeciwwagą

Niezawodne i wydajne wózki widłowe z przeciwwagą

 • Wózki z napędem elektrycznym lub spalinowym
 • Wersje spalinowe z silnikami Diesla lub zasilane LPG
 • Różne przekładnie do wyboru

Idealnie nadają się do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dostępne w wersjach z napędem elektrycznym i spalinowym, przystosowane do przenoszenia lekkich oraz ciężkich ładunków. Wyjątkowy Aktywny Układ Stabilizacji SAS jest gwarancją najwyższego poziomu bezpieczeństwa i komfortu pracy.

 

Dowiedz się więcej o wózkach z przeciwwagą >

Finansowanie wózków

Finansowanie wózków

Nasza kompleksowa oferta rozwiązań finansowych zapewnia spokój umysłu, tak byś mógł się w pełni skoncentrować na prowadzeniu swojej podstawowej działalności.

Dowiedz się więcej >

System Produkcyjny Toyoty (TPS)

System Produkcyjny Toyoty (TPS)

W działalności produkcyjnej stosujemy zasadę „lean manufacturing” i pracujemy zgodnie z systemem typu „pull”, co oznacza, że produkujemy tylko to, co zamawiasz.

Dowiedz się więcej >

Wypożycz wózek

Wypożycz wózek

Potrzebujesz wózka natychmiast? Na krócej czy na dłużej? Szukasz przystępnego kosztowo rozwiązania? Oferujemy wiele opcji wypożyczenia, dostosowanych do Twoich konkretnych potrzeb.

Dowiedz się więcej >

Serwisant

Serwis

Nasze programy serwisowe sprawiają, że Twoja firma nigdy nie musi przerywać działalności. Dzięki nim w pełni wykorzystujesz możliwości wózków, bez względu na ich markę, oraz możesz planować pracę z dużą dozą pewności siebie.

Dowiedz się więcej >

Wyczyść wszystko