Inwentaryzacja towaru dzięki transporterom Radioshuttle

Kiedy nasi klienci po raz pierwszy stykają się z systemem gęstego składowania palet w regałach satelitarnych, bardzo często pytają nas o to, skąd magazynier będzie wiedział ile palet jest dostępnych w danym kanale albo ile dodatkowych palet może jeszcze tam załadować. Faktycznie, w magazynach o dużej wysokości składowania i dość głębokich tunelach, możliwości wizualnej oceny sytuacji i stanu zatowarowania regałów są bardzo ograniczone.

                W takim przypadku bardzo użyteczna jest funkcja inwentaryzacji towaru, w którą standardowo wyposażony jest każdy z naszych transporterów Toyota Radioshuttle.

                Sam proces inwentaryzacji jest bardzo prosty. Transporter wykonuje z pełną prędkością przejazd przez całą głębokość regału po czym wraca i pokazuje na wyświetlaczu informację o tym ile w danym kanale znajduje się palet oraz ile miejsc pozostaje wolnych do wykorzystania. Co istotne, jeśli w kanale będzie znajdował się mix palet o różnych rozmiarach nie stanowi to problemu. Mimo to, i tak dostaniemy zwrotnie poprawną informację.

Zobacz również

 

Obsługa przy pomocy pilota

Skaner bezpieczeństwa

Najszybszy transporter palet dostępny obecnie na rynku

Zasilanie w transporterach Radioshuttle

Wyczyść wszystko