Zasilanie w transporterach Radioshuttle

Transportery Radioshuttle zasilane są przy pomocy baterii zamkniętych w dwóch hermetycznych kasetach, które w razie potrzeby można wyjąć i podłączyć do ładowania w ich miejsce wkładając wcześniej naładowane ogniwa.

W wersji ekonomicznej oferujemy ogniwa kwasowo-ołowiowe, które przy zachowaniu odpowiedniego rygoru obsługi z powodzeniem pozwolą na pracę transportera przez 8 godzin bez konieczności wymiany bądź ładowania.

Idąc z duchem czasu i rozwoju nowych technologii wprowadziliśmy również baterie litowe. W tym przypadku są to konkretnie ogniwa litowo-żelazowo-fosforanowe które charakteryzują się przede wszystkim minimum dwukrotnie dłuższym czasem pracy bez ładowania. Oprócz tego są one lżejsze (2x14 kg), mają o połowę krótszy czas pełnego ładowania a ich pojemność utrzyma się na wysokim poziomie znacznie dłużej niż tradycyjnych ogniw. Są również wyposażone w elektroniczny system zabezpieczający (Battery Management System) który kontroluje temperaturę baterii i zapobiega ryzyku samozapłonu. Polecamy to rozwiązanie szczególnie do wersji mroźniczych gdzie zalety ogniw litowych są najbardziej odczuwalne i wykazują najszybszy zwrot z inwestycji.

 

 

Zobacz również

 

Obsługa przy pomocy pilota

Inwentaryzacja towaru

Najszybszy transporter palet dostępny obecnie na rynku

Skaner bezpieczeństwa

Wyczyść wszystko