Półautomatyczne rozwiązania magazynowe o dużej gęstości składowania

Toyota oferuje rozwiązania regałowe z transporterami wahadłowymi typu Shuttle:

Automatyczny transporter wahadłowy Toyota Radioshuttle

  • do 1800 kg nośności
  • różnorodność nośników ładunku

Regały Toyota do układów z transporterami wahadłowymi

  • Układy regałów bez korytarzy
  • Inteligentne wykorzystanie przestrzeni

Radioshuttle w akcji

To rozwiązanie do głębokiego składowania o dużym zagęszczeniu wykorzystuje półautomatyczne transportery wahadłowe do składowania i wydawania spaletyzowanych towarów z regału. Transportery wahadłowe są umieszczane w regale za pomocą wózków widłowych. Kierowcy oszczędzają dużo czasu, ponieważ muszą tylko dostarczyć palety do wejścia do kanałów regałowych. Kiedy transporter wahadłowy przenosi paletę do jej ostatecznej pozycji, kierowca wózka widłowego może odebrać następną paletę. W ten sposób kierowcy mogą obsługiwać więcej palet szybciej, zwiększając wydajność i obniżając koszty operacyjne.

Zobacz również

 

Najszybszy transporter palet dostępny obecnie na rynku

Inwentaryzacja towaru

Skaner bezpieczeństwa

 

Obsługa przy pomocy pilota

Zasilanie w transporterach Radioshuttle

 

Bezpieczeństwo

Każdy Radioshuttle jest wyposażony w takie funkcje jak światła ostrzegawcze, sygnały dźwiękowe, jasne i wyraźne systemy wyświetlania oraz system bezpieczeństwa skanera laserowego. Jest on certyfikowany zgodnie z normą EN 13849-1:2008.

Łączność


Toyota Radioshuttle przygotowano dla Przemysłu 4.0 z WiFi, RFID i WMS. Dostępna jest zdalnie sterowana komunikacja pomiędzy wózkiem a transporterem wahadłowym z funkcją „one-push”, obsługująca nieograniczoną liczbę transporterów wahadłowych.

Produktywność


Szyny i prowadnice wejściowe pomagają kierowcom wózków widłowych w szybkim i łatwym ustawianiu transporerów. Radioshuttle współpracuje z różnymi nośnikami ładunku i może pracować przez ponad 8 godzin z akumulatorami standardowymi oraz przez ponad 16 godzin z akumulatorami litowo-jonowymi

Więcej o naszych rozwiązaniach regałowych >>

Ładowanie


Stacja ładująca Toyota Radioshuttle pozwala na szybkie i łatwe ładowanie akumulatorów. Każda stacja może obsługiwać 2 zestawy akumulatorów (4 kasety akumulatorowe). Kasety te są umieszczone w szufladach. Po zamknięciu szuflady rozpoczyna się ładowanie. Wyświetlacz pokazuje stan naładowania akumulatorów.

Chłodnia


Transportery wahadłowe mogą pracować w temperaturach do -30°C. Magazynowanie o dużym zagęszczeniu jest idealne do pracy w chłodniach, ponieważ miejsca paletowe w chłodniach są drogie.

 

Powrót do strony rozwiązań automatycznych >>

Napisz do nas

Zainteresowały Cię nasze produkty i usługi?

Jak Toyota Radioshuttle zoptymalizował wykorzystanie przestrzeni magazynowej w firmie Zgonc

Toyota zaoferowała firmie Zgonc rozwiązanie półautomatycznych transporterów wahadłowych, które pozwoliło zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo w firmie Zgonc oraz zmniejszyć uszkodzenia podczas składowania ponad 4000 palet

Zgonc case study >

Półautomatyczne transportery wahadłowe umożliwiają składowanie towarów w wysokim zagęszczeniu

Wiodący światowym producent żywności, firma Döhler, potrzebowała rozwiązania do składowania tysięcy palet z żywnością w chłodni. W związku z tym Toyota Material Handling dostarczyła tej firmie system regałów z półautomatycznymi transporterami wahadłowymi, który to, dzięki efektywnemu wykorzystaniu przestrzeni jest idealnie dopasowany do specyfiki chłodni

Wyczyść wszystko