;

Rozwiązania regałowe

Oferujemy szeroką gamę rozwiązań regałowych wraz z odpowiednimi systemami zabezpieczeń, które idealnie współpracują z wykorzystywanym przez Ciebie sprzętem transportowym. W naszej ofercie znajdują się tradycyjne regały rzędowe, systemy regałów kompaktowych oraz regały do ładunków niespaletyzowanych idealnie dopasowane do wymagań Twojej działalności. Wybierz odpowiedni typ regałów do Twojego magazynu!

Przechowywanie palet

Palety nadal są najczęściej wykorzystywanym nośnikiem ładunków. Dostępne w różnych rozmiarach i wykonane z różnych materiałów, umożliwiają przechowywanie towarów w efektywny sposób. Dzięki odpowiednim regałom możesz zmaksymalizować wykorzystaniem przestrzeni w magazynie. W oparciu o twoje produkty i rozkład magazynu, nasi specjaliści będą w stanie ci doradzić, zaprojektować i dostarczyć najbardziej wydajne rozwiązanie w zakresie przechowywania palet, dostosowane do twoich operacji.

 

 

LCW Groningen rozbudowuje magazyn, wprowadzając transportery wahadłowe i regały mobilne.

”Zwróciliśmy się do kilku dostawców, w rezultacie otrzymaliśmy bardzo podobne oferty, ale rozwiązanie Toyoty było najbardziej kompletne.”

Martijn Heidema, Menadżer ds. Logistyki w LCW

- Regały mobilne
- 2 urządzenia wahadłowe Radioshuttle i rozwiązanie wahadłowe do obsługi regałów
- 2 wózki wysokiego składowania

 

Składowanie produktów

W działalności e-commerce lub innych firmach, w których obsługa i kompletacja artykułów jest kluczowa, potrzebne są inteligentne i elastyczne rozwiązania w zakresie przechowywania. Oferujemy rozmaite systemy do niewielkich części i kompletacji artykułów, które pozwolą ci oszczędzić czas, zoptymalizować obrót produktami i wydajność składowania oraz poprawić ergonomię.

Toyota zapewnia firmie Natures Menu antresolę i regały wjezdne

”Toyota była w stanie wykazać, że może nam zaoferować kompletne rozwiązanie pod klucz dla każdego aspektu projektu dotyczącego sprzęt do obsługi materiałów i przechowywania”

Craig Taylor, Dyrektor Zarządzający w Natures Menu

- Konwencjonalne regały paletowe
- Regały wjezdne
- Antresola
- 2 wózki wysokiego składowania i wózki paletowe do obsługi chłodn

Kompleksowe podejście do rozwiązania


Fundamentem magazynu jest dobrze rozplanowany system regałów, zoptymalizowany dla odpowiedniego typu artykułów, częstotliwości rotacji oraz tras i rozkładu lokalizacji, aby uzyskać najefektywniejszy przepływ materiałów. Oprócz odpowiedniego wózka do danego zastosowania, oferujemy szeroki wachlarz zindywidualizowanych rozwiązań, od standardowych statycznych systemów przechowywania do dynamicznych rozwiązań regałowych o wysokiej gęstości, takich jak Toyota Radioshuttle lub nasze przesuwne regały paletowe. Wszystko zależy od twojej specyficznej sytuacji i potrzeb.

Dzięki połączeniu z szeroką ofertą innych usług i rozwiązań, takich jak nasz system zarządzania flotą, oferta wynajmu i sprzedaży wózków używanych, rozwiązania w zakresie automatyzacji i energii, jesteśmy w stanie zapewnić kompletne wsparcie.

Skontaktuj się z nami

Wszystkie zapytania są traktowane jako poufne, zgodnie z naszą Polityką prywatności.

Optymalne wykorzystanie magazynu Frans Agro dzięki systemowi regałów Toyota

Rozwój specjalistycznej firmy z branży ogrodniczej Frans Agro spowodował konieczność rozbudowy sprzętu magazynowego i regałów. Zróżnicowana oferta produktów obsługiwanych przez klienta spowodowała, że zdecydował się on na regały wjezdne i konwencjonalne regały paletowe.

Zobacz Case Study >

Jak Toyota Radioshuttle zoptymalizował wykorzystanie przestrzeni magazynowej w firmie Zgonc

Toyota zaoferowała firmie Zgonc rozwiązanie półautomatycznych transporterów wahadłowych, które pozwoliło zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo w firmie Zgonc oraz zmniejszyć uszkodzenia podczas składowania ponad 4000 palet

Zgonc case study >

Zaponaj się z broszurą dotyczącą Rozwiązań regałowych Toyota

Gama naszych produktów

Gama naszych produktów

Przyjrzyj się pełnej gamie naszych wózków widłowych, w tym w wersjach dostosowanych do wysokiego składowania, wózków paletowych oraz wózków do kompletacji zamówień.

Dowiedz się więcej >

Radioshuttle in a specialised racking

BT Radioshuttle

Jesteś zainteresowany naszymi półautomatycznymi transporterami ładunków? Szybki transporter przemieszczający ładunki w specjalnych regałach, sterowany zdalnie przez operatora.

Dowiedz się więcej >

Sprzedaż detaliczna i działalność magazynowa

Sprzedaż detaliczna i działalność magazynowa

Pomagamy przedsiębiorcom w minimalizowaniu liczby operacji transportowych oraz jak w najszybszej realizacji całego procesu - od przyjęcia towarów, aż po dostarczenie ich do punktu odbioru.

Dowiedz się więcej >

System Produkcyjny Toyoty (TPS)

System Produkcyjny Toyoty (TPS)

W działalności produkcyjnej stosujemy zasadę „lean manufacturing” i pracujemy zgodnie z systemem typu „pull”, co oznacza, że produkujemy tylko to, co zamawiasz.

Dowiedz się więcej >

Wyczyść wszystko