Radioshuttle RS 6.0 - najszybszy transporter palet dostępny obecnie na rynku

Kiedy mówimy, że Toyota Radioshuttle to najszybszy transporter palet na rynku nie myślimy jedynie o wysokiej prędkości jazdy 1.1m/s bez i 0.7m/s z towarem. Na ogólnie rozumianą szybkość wykonywania operacji magazynowych ma wpływ jeszcze kilka innych czynników. Chociażby to, że unikalny, opatentowany kształt szyn umożliwia sprawniejszą, szybką i bezpieczną relokację transportera pomiędzy kanałami regałów. To, że sekwencja startu wraz z uniesieniem palety zajmuje jedynie 1.5 s a w pełni mechaniczny mechanizm podnoszenia eliminuje wady zawodnych rozwiązań hydraulicznych. Załadowanie 33 palet EURO do kanału to niewiele ponad 21 minut!

                Każdy standardowy transporter może pracować z 3 różnymi rozmiarami palet o wadze od 100 do 1500 kg. W razie potrzeby, poradzimy sobie również z ładunkiem o masie do 1800 kg. Poradzimy sobie również z bardzo nietypowymi paletami i ładunkami o niecodziennych gabarytach. Do każdego nowego typu ładunku podchodzimy indywidualnie i przeprowadzamy testy robocze w fabryce.

                Kolorowy czytelny wyświetlacz na frontowej ściance wózka na bieżąco informuje o aktualnym stanie baterii i statusie wykonywanych operacji. W razie potrzeby zasygnalizuje awarię lub błąd użytkownika. 

 

 

Zobacz również

 

Inwentaryzacja towaru

Skaner bezpieczeństwa

Obsługa przy pomocy pilota

Zasilanie w transporterach Radioshuttle

Wyczyść wszystko