Obsługa transportera Radioshuttle RS 6.0 przy pomocy pilota

W zakresie sterowania transporterem stawiamy na prostotę i wygodę. Elementem wyposażenia każdej maszyny jest pilot zdalnego sterowania. Prosty i czytelny, wyposażony w duże przyciski dzięki czemu w miarę łatwo jest się nim posługiwać nawet pracując w mroźni w grubych rękawicach. Wszystkie możliwe komendy można wydać jednym bądź kombinacją maksymalnie dwóch przycisków. Jeden pilot może pracować z dowolną liczbą transporterów, wystarczy przełączyć go na komunikację z inną jednostką wpisując jej numer porządkowy przed wydaniem komendy.

                W komplecie z pilotem dodajemy uchwyt który można zamontować na wózku widłowym a także podłączyć go do instalacji elektrycznej wózka. Pilot zamocowany w takim uchwycie nie korzysta wówczas z własnej baterii co znacznie wydłuża czas jej eksploatacji.

                Jeśli jednak wolisz sterować transporterem przy pomocy swojego telefonu, tabletu albo komputera – to również mamy coś dla Ciebie. Możemy doposażyć każdą maszynę w moduł komunikacji Wi-Fi i umożliwić kontrolę nad nią z poziomu przeglądarki internetowej. Wszystko co musisz wtedy zapewnić do prawidłowego działania RSConnect to zasięg sieci Wi-Fi w magazynie.

                A co jeśli w przyszłości twoje procesy będą coraz bardziej zautomatyzowane? Nie zostaniemy w tyle bo już dziś możemy sprawić że transportery Toyota Radioshuttle będą komunikować się z twoim systemem zarządzania magazynem (WMS).

 

 

Zobacz również

 

Inwentaryzacja towaru

Skaner bezpieczeństwa

Najszybszy transporter palet dostępny obecnie na rynku

Zasilanie w transporterach Radioshuttle

Wyczyść wszystko