Długoterminowe partnerstwo w każdym projekcie automatyzacji

Dzięki ponad 250 pomyślnie zrealizowanym projektom automatyzacji i ponad 800 automatycznym pojazdom AGV w Europie, mamy duże doświadczenie w obsłudze projektów z zakresu automatyzacji. Dzięki dedykowanym specjalistom ds. automatyzacji, którzy przeprowadzają przez różne fazy projektu, można mieć pewność, że uzyska się najlepsze rozwiązanie dla osiągnięcia swoich celów.

Doświadczenie z wielu projektów automatyzacji

Jesteśmy ekspertami w zakresie rozwiązań zautomatyzowanego transportu materiałów

Nasz zespół specjalistów ds. automatyzacji pomoże w opracowaniu strategii, pomysłów i rozwiązań mających na celu automatyzację działań. Przeczytaj kilka historii naszych klientów, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak pomogliśmy im w ich projektach związanych z automatyzacją.

Towary TORO są bezpiecznie przewożone przez bezobsługowe wózki Toyoty

TORO wdrożyło 5 automatycznych wózków Toyoty, aby pracować szybciej i bardziej ekonomicznie. Pojazdy współpracują z ręcznymi wózkami i/lub operatorami, z jednoczesnym zapewnienieniem wysokiego priorytetu dla bezpieczeństwa.

TORO case study >

Produkty mleczarskie Tine starannie obsługiwane przez Toyota AGV

W nowym magazynie TINE towary mleczarskie są automatycznie odbierane z przenośnika i wstawiane do składowania w regale przez automatyczny wózek widłowy Toyoty. Automatyzacja tego procesu przyniosła firmie TINE wiele korzyści.

Tine case study >

Jak automatyczne stackery Toyoty bezpiecznie współpracują z wózkami widłowymi w Coop

Korzystanie z automatycznych wózków w środowiskach składowania ręcznego może być trudnym połączeniem. W regionalnym magazynie Coop w Trondheim pracownicy magazynu nauczyli się bezpiecznie pracować z automatycznymi wózkami widłowymi.

Coop case study >

Każdy etap projektu

Napisz do nas

Zainteresowały Cię nasze produkty i usługi?

Skontaktuj się z nami

Wyczyść wszystko