I_Site My Fleet

Chcesz mieć pełną kontrolę nad kosztami swojej floty w danym okresie? Korzystając z danych online z połączonych z siecią wózków widłowych, pakiet I_Site My Fleet zapewnia potrzebne informacje o ich flocie.

My Fleet funkcje

Bez dodatkowych kosztów w przypadku stosowania inteligentnych wózków Toyoty. Zapewnia dane na temat floty i dane serwisowe, abyś zawsze był z wszystkim na bieżąco. 

Przegląd kosztów

Podsumowanie łącznych kosztów za wybrany okres pomaga zidentyfikować różnice eksploatacyjne i zoptymalizować długoterminową rentowność zakładu. Dzięki My Fleet będziesz w stanie zidentyfikować takie koszty jak:

  • Koszty poszczególnych maszyn
  • Koszty uszkodzeń
  • Koszty napraw

Szczegóły faktur

Taki przegląd ułatwia śledzenie faktur za wynajem i serwis oraz powiązanych numerów, dat i kosztów faktur.

Zlecenia serwisowe

Funkcja ta pokazuje dla każdej usługi wykonanej przez serwisanta Toyoty podpisane przez Ciebie po wykonaniu zadania zlecenie serwisowe.

Historia serwisowa

Dzięki My Fleet uzyskasz dostęp do danych serwisowych dla optymalizacji planu przyszłych czynności serwisowych i przedłużenia żywotności swojego inteligentnego wózka. Będziesz mógł przeglądać takie dane jak:

  • Liczba awarii
  • Incydenty
  • Naprawy
  • Interwały serwisowe

Więcej informacji na temat centralnego magazynu VELUX

Jako największy na świecie producent okien dachowych, VELUX tworzy lepsze środowisko i poprawia jakość życia pod dachem. Pomaga mu w tym system zarządzania flotą I_Site. 

Velux case study >

Dzięki I_Site Danske Fragtmænd poprawia swoją produktywność i bezpieczeństwo

Terminal Danske Fragtmaend w Taulov wprowadził do użytku narzędzie do zarządzania flotą I_Site, które zapewnia pełen wgląd w pracę używanych w terminalu 42 wózków.

Danske Fragtmaend case study >

Toyota zapewnia firmie Natures Menu system z regałami wjezdnymi dla jej mroźni

Natures Menu otrzymało kompletne rozwiązanie logistyczne oferowane przez Toyotę do przechowywania surowej mrożonej karmy dla zwierząt domowych. Regały wjezdne w ich mroźni mogą pomieścić prawie 1000 palet.

Natures Menu case study >

Firma Ecochem stawia na system regałów i wózków wahadłowych

W swojej nowej fabryce w Willebroek firma Ecochem International produkuje dodatki zmniejszające palność oparte na przyjaznych dla środowiska środkach chemicznych. Ecochem wybrała nie tylko wózki widłowe Toyota, ale także nasz system regałów i wózków wahadłowych.

Ecochem case study>

Wyczyść wszystko