Przechowuj więcej i oszczędzaj więcej dzięki transporterom od Toyota Material Handling

Toyota Material Handling Europe wprowadza na rynek europejski nowe rozwiązania w zakresie transporterów Zautomatyzowane transportery palet Toyota Radioshuttle i Toyota Autoshuttle przemieszczają się po wyspecjalizowanych systemach regałowych Toyota z dużą prędkością, bezpiecznie i nie uszkadzając towarów. Te wysokiej gęstości systemy magazynowania pozwalają wykorzystać do 80% przestrzeni magazynu, zwiększając przestrzeń składowania i poprawiając przepustowość.

Dzięki włączeniu do rodziny transporterów Autoshuttle, oferta Toyoty w zakresie składowania bezalejkowego rozszerza się. Transporter jest w stanie umieszczać i odbierać umieszczone na paletach towary o masie do 1500 kg w szybki, bezpieczny i efektywny sposób. Niedawno udoskonalony transporter Toyota Radioshuttle jest w stanie przemieszczać ładunki do 1800 kg i jest dostępny z systemem zarządzania flotą Toyota oraz akumulatorami litowo-jonowymi, umożliwiającymi ponad 16 godzin pracy. Oba typy transporterów przyczyniają się do zwiększenia produktywności i oszczędności, szczególnie w środowiskach wiążących się z wysokimi kosztami, takich jak chłodnie.

Transportery umożliwiają zaoszczędzenie czasu i kosztów, ponieważ operatorzy poświęcają mniej czasu na obsługę palet i wózki mogą być wykorzystywane bardziej efektywnie. Jest to także elastyczny system kompatybilny z przepływem pracy FIFO i LIFO, idealny do zapełniania niewykorzystanej przestrzeni nad halą ekspedycji lub tworzenia bufora nad tunelem do komisjonowania.

Innowacje i technologie przyszłości

Innowacje i technologie przyszłości

Smart Logistics oraz Logiconomi już dzisiaj stanowią źródło rozwiązań pozwalających nam na realizację naszej wizji przyszłości.

Dowiedz się więcej >

Wózki automatyczne

Wózki automatyczne

Wiele firm korzysta z rozwiązań umożliwiających automatyzację procesów transportowych. Oferowana przez nas gama zautomatyzowanych wózków i transporterów wykorzystuje zaawansowane, elastyczne technologie przyczyniające się do wzrostu poziomu wydajności kosztowej i energetycznej operacji transportowych.

Dowiedz się więcej >

Rozwiązania regałowe

Rozwiązania regałowe

Pomożemy ci zoptymalizować działalność, ograniczyć koszty i zwiększyć produktywność dzięki optymalnemu rozwiązaniu w zakresie składowania.

Dowiedz się więcej >

Radioshuttle in a specialised racking

BT Radioshuttle

Jesteś zainteresowany naszymi półautomatycznymi transporterami ładunków? Szybki transporter przemieszczający ładunki w specjalnych regałach, sterowany zdalnie przez operatora.

Dowiedz się więcej >

Wyczyść wszystko