Szkolenia dla operatorów

Dowiedz się, w jaki sposób szkolenia dla operatorów mogą poprawić poziom bezpieczeństwa i wydajności pracy w Twojej firmie.

Dlaczego warto zdecydować się na szkolenia dla operatorów oferowane przez Toyotę?

 • Zgodność z przepisami prawa
 • Materiały pomocnicze po szkoleniu oraz rejestr historii szkoleń
 • Planowanie nowych kursów, ocen okresowych i szkoleń odświeżających

Magazyn może działać wydajnie tylko wtedy, kiedy jest w nim bezpiecznie. Ponieważ eksploatacja sprzętu do transportu wewnętrznego wiąże się z wysokim poziomem ryzyka, niezwykle ważny jest odpowiednio wysoki poziom świadomości zagrożeń wśród operatorów. Umiejętność bezpiecznej i wydajnej obsługi wózka widłowego znacząco zmniejsza ryzyko wystąpienia wypadku. Przyczynia się to nie tylko do wzrostu poziomu bezpieczeństwa pracowników, ale także do redukcji strat i obniżenia kosztów pracy.

Zwiększ wydajność swojej firmy

Zwiększ wydajność swojej firmy

 • Doskonalenie umiejętności prowadzenia wózków
 • Wyższy poziom motywacji operatorów
 • Większa wiedza na temat wózków

Dobrze przeszkolony zespół potrafiący sprawnie obsługiwać sprzęt zdecydowanie upłynni przebieg procesów transportowych w codziennej pracy. Zwiększy się też poziom standaryzacji w magazynie, zaś wózki nie będą wymagały tak częstej obsługi serwisowej i spadnie zapotrzebowanie na części zamienne.

Postaw na kulturę bezpieczeństwa

Postaw na kulturę bezpieczeństwa

 • Minimalizacja ryzyka
 • Cały proces zaczyna się od kadry kierowniczej
 • Bezpośredni wpływ na osiągane zyski

Z prawdziwą kulturą bezpieczeństwa mamy do czynienia wtedy, kiedy wszyscy są świadomi ryzyka i współpracują ze sobą, by zapobiegać wypadkom. Dlatego tak ważne są odpowiednie szkolenia, nie tylko dla operatorów, lecz również dla kadry kierowniczej oraz dla innych członków personelu magazynowego. Dzięki nim cały zespół i cała firma mogą przyczynić się do wzrostu wydajności oraz ograniczenia kosztów ponoszonych strat.

Wyższy poziom bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska

Wyższy poziom bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska

 • Mniej wypadków
 • Mniej strat
 • Niższe zużycie paliwa

Lepsze nawyki operatorów nie tylko spowodują spadek liczby wypadków, do jakich dochodzi w magazynie, lecz zmniejszą poziom zmęczenia i stresu wśród pracowników wykonujących te same, powtarzając się czynności. Dzięki temu spadną koszty pracy oraz koszty strat ponoszonych przez firmę. Obniży się również zużycie paliwa i poziom emisji spalin.

Program szkolenia dla operatorów

Program szkolenia dla operatorów

 • Czas trwania: 1-5 dni
 • Cel: wyrobienie bezpiecznych nawyków
 • Gdzie: sala wykładowa w centrum szkoleniowym Toyoty lub w Twojej firmie

Program szkolenia zależy od liczby uczestników oraz od rodzaju eksploatowanych przez nich maszyn. Oferujemy szkolenia prowadzone zarówno w naszej centrali, jak i u klienta. Pomagamy operatorom poznać poszczególne funkcje wózków.

Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa przeznaczone dla kadry kierowniczej

Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa przeznaczone dla kadry kierowniczej

 • Czas trwania: 1 dzień
 • Cel: rozwój kultury bezpieczeństwa
 • Gdzie: sala wykładowa w centrum szkoleniowym Toyoty lub w Twojej firmie

Tworząc odpowiednią kulturę bezpieczeństwa, nie tylko zmniejszysz poziom ryzyka, lecz również poprawisz wydajność swojej firmy. Dlatego też oferujemy odpowiednie szkolenia dla kadry kierowniczej. Program Toyota+ pozwala dokładnie zapoznać się z pełną gamą naszych produktów oraz z zastosowanymi w nich rozwiązaniami. Dostępne są również dodatkowe szkolenia szczegółowe, takie jak kursy ekologicznej jazdy czy też poświęcone systemowi I_Site.

Skontaktuj się z nami
Zarządzanie flotą Toyota I_Site

Zarządzanie flotą Toyota I_Site

I_Site łączy Twoją flotę, zbiera dane i zapewnia ogląd bieżącej sytuacji oraz podpowiada, jak optymalizować pracę.

Dowiedz się więcej >

Toyota Service Concept

Toyota Service Concept

Poprzez Toyota Service Concept - ustrukturyzowane podejście optymalizacji naszych usług - wyrażamy naszą pasję dotyczącą serwisu.

Dowiedz się więcej >

Zdrowe miejsca pracy dla wszystkich grup wiekowych

Zdrowe miejsca pracy

Poprzez kampanię 2016-2017, wraz z EU-OSHA, dążymy do stworzenia zdrowego i produktywnego środowiska pracy dla wszystkich grup wiekowych.

Dowiedz się więcej >

Działalność produkcyjna

Działalność produkcyjna

Jednym z głównych obszarów, w których służymy pomocą, jest działalność produkcyjna. Jesteśmy dumni z tego, że możemy dostarczać Państwu najlepsze rozwiązania przyczyniające się do prowadzenia działalności produkcyjnej w jak najbardziej wydajny i oszczędny sposób.

Dowiedz się więcej >

Wyczyść wszystko